MICROAGE POLSKA – KILKA INFORMACJI

Powstanie spółki – 1994 rok

Od blisko 30 lat firma MicroAge Polska działa wyłącznie w branży IT. Posiadamy bogate doświadczenie w dostarczaniu komputerów, serwerów oraz urządzeń sieciowych. Dostarczamy również dedykowane systemy informatyczne, usługi oraz rozwiązania w chmurze.

SERWERY

Urządzenia montowane w szafach jak i stacjonarnie

USŁUGI

Oprogramowanie oraz usługi dla rozwiązań on-premis

Chmura

Usługi świadczone w w chmurze współdzielonej opraz prywatnej

Kilka słów o nas

Firma została założona w 1994 roku przez grupę pasjonatów rozwiązaniami IT. Są to osoby które dostrzegły olbrzymi potencjał w rozwoju informatyki na świecie.

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania dla małych i dużych firm z takich obszarów jak: finanse, farmacja, FMCG, telekomunikacja oraz wiele innych.

Z racji posiadania wieloletniego doświadczenia oraz najwyższej klasy specjalistów w zakresie projektowania aplikacji, gwarantujemy, iż rozwiązania dostarczane przez firmę są odpowiedni wydajne, przygotowane w sposób przyjazny dla użytkownika oraz zlokalizowane na serwerach, których jesteśmy właścicielem w bezpiecznym Data Center.

Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające umiejętności programistyczne, administracyjne oraz zarządzania projektami.

Masz problem z którym nie możesz sobie poradzić

Skontaktuj się z nami aby wspólnie poszukać rozwiązania